“Inteligentny Inwestor XXI wieku” w księgarniach!

W ofercie księgarni internetowej selkar.pl pojawiło się wyjątkowe czterotomowe wydanie poradnika „Inteligentny Inwestor XXI wieku”. To niesamowite kompendium wiedzy o inwestowaniu i ogrom praktycznych porad, jak to robić dobrze.

W każdym z tomów w sposób jasny i zrozumiały omówione zostały zagadnienia związane z inwestowaniem. Pierwszy tom wyjaśnia, czym są akcje, obligacje, omawia system monetarny oraz waluty. W drugim tomie poruszone zostały tematy związane z metalami szlachetnymi, surowcami, nieruchomościami i REIT-ami. Z trzeciego tomu z kolei dowiesz się o budowie portfela inwestycyjnego, dywersyfikacji geograficznej praz psychologii inwestowania. Ostatni, czyli czwarty tom zawiera praktyczne aspekty inwestowania oraz najczęściej popełniane błędy i jak się przed nimi ustrzec.

Inteligentny Inwestor XXI wieku” to ponad 900 stron praktycznej wiedzy.  Dowiesz się między innymi, jak założyć konto brokerskie i dokonać pierwszej wpłaty, jak korzystać z narzędzi inwestora czy też jak i kiedy zabezpieczać inwestycje z wykorzystaniem rynku forex. Oczywiście to tylko mały procent praktycznych porad zawartych w tych czterech wyjątkowych książkach, które są wynikiem 15 lat doświadczenia autora na rynkach finansowych. Po lekturze „Inteligentnego Inwestora XXI wieku” Twoja wiedza o inwestowaniu będzie większa niż 99% społeczeństwa.

Autorem poradnika jest Trader21 – przedsiębiorca, inwestor z wieloletnim doświadczeniem na rynkach finansowych. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt przeprowadzonych wykładów i setki udzielonych wywiadów. Chętnie bierze także udział w debatach. Prowadzony przez niego Niezależny Portal Finansowy IndependentTrader przyciąga miesięcznie ogromną liczbę Czytelników zainteresowanych inwestowaniem i finansami.

W trakcie studiów na Uniwersytecie Warszawskim Trader21 wraz z kolegą założył swoją pierwszą działalność gospodarczą. Ich pomysł na biznes sprawdził się, a firma rozwijała i rosła w siłę. Łącznie zatrudniała kilkadziesiąt osób. W międzyczasie Trader21 ukończył MBA na University of Illinois i należał do prestiżowego klubu pracodawców, jakim jest Business Centre Club.

Kilka lat później wszystkie firmy, którymi zarządzał bardzo dobrze prosperowały. Odbyło się to jednak ogromnym kosztem ciężkiej pracy od rana do nocy i zaskutkowało wypaleniem. Trader21 podjął wtedy decyzję o sprzedaży wszystkich udziałów i wyruszeniu w podróż po całym świecie. Odwiedził prawie 30 krajów, w tym m.in. Indonezję, Singapur i Kostarykę. W każdym z tym miejsc mieszkał przez pewien czas. Poznał inne kultury, inny sposób życia, zupełnie inną codzienność. Dzięki temu zyskał świeże spojrzenie na otaczającą rzeczywistość. W 2012 roku przebywając na Majorce, podjął decyzję o założeniu bloga IndependentTrader o tematyce inwestycyjnej i finansowej.

Okazało się, że taki portal był potrzebny i wypełniał pewną lukę w Internecie. Wpisy na nim publikowane przyciągnęły wiele tysięcy Użytkowników zainteresowanych tym, jak dobrze inwestować swoje pieniądze. Blog został dostrzeżony. Wraz z coraz większą popularnością zaczął zdobywać także nagrody, np. II miejsce w konkursie „Ekonomiczny Blog Roku” organizowanym przez portal Money.pl, czy też dwukrotne zwycięstwo w kategorii „Blog Roku”. Sam Trader21 także dwukrotnie został uznany za „Osobowość Roku”.

„Inteligentny Inwestor XXI wieku” został elegancko wydany. Każdy z tomów ma solidną, twardą oprawę i wysokiej jakości papier. Całość jest wzbogacona wieloma kolorowymi ilustracjami, wykresami i tabelkami, dzięki którym łatwiej zrozumieć omawiany temat.

„Inteligentny Inwestor XXI wieku” to książka, dzięki której zyskasz wiedzę, jak pomnażać środki finansowe. Autor w sposób jasny i zrozumiały, bez naukowego bełkotu wyjaśnia kolejne zagadnienia, radzi i przekazuje praktyczne umiejętności, jak inwestować mądrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *