O nas

Cześć!

Bardzo nam miło, że trafiłeś w nasze blogowe progi! Witają Cię cztery Mole Książkowe – każdy z innymi czytelniczymi zainteresowaniami.

Ponieważ czytamy całkiem sporo i w różnych gatunkach, chcemy dzielić się swoją opinią i wrażeniami z lektury, a także przekazywać co ciekawsze newsy ze świata książek. Znajdziesz tu recenzje kryminałów, thrillerów, literatury obyczajowej, new adult, young adult, poradników, a także ciekawych książek z przepisami. Jak widać nie zamykamy się na jeden lub dwa gatunki, tylko jesteśmy otwarci na nowe czytelnicze doznania. Nasze opinie są szczerze i wypracowane na podstawie własnych, subiektywnych odczuć po lekturze danej książki. Dzięki temu udaje nam się zachować tak cenną w tych czasach wiarygodność :)

Rozgość się więc, weź do ręki kubek z kawą lub herbatą i przysiądź na naszym przystanku, zanurzając się w świecie recenzji i książkowych ciekawostek.

Jeśli chcesz coś nam napisać, zaproponować jakieś wspólne działania lub po prostu napisać „cześć”, nie krępuj się :) Odpisujemy na każdą wiadomość! :)